Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

6884. Anna z Katowic

Mam 42 lata, jestem panną. Chętnie poznam osoby, które w swoim życiu kierują się wartościami chrześcijańskimi. Lubię czytać książki, podróżować i słuchać muzyki. Moją pasją jest praca z dziećmi oraz pomoc drugiemu człowiekowi.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

6885. Janek z woj. pomorskiego

Jestem samotnym człowiekiem poszukującym osoby, która zechciałaby spędzić ze mną resztę życia i nadać mu sens. Może dzięki temu codziennie świeciłoby dla nas słońce, a uśmiech gościł na naszych twarzach... Mam 60 lat i różnorodne zainteresowania, m.in. sport, spacery, kino itd.

6886. Czytelnik z woj. mazowieckiego

Chciałbym nawiązać korespondencję z katoliczką o dobrym sercu i z dobrej rodziny. Jestem kawalerem, l. 47.

6887. Maria z Poznania

Sześćdziesięciopięcioletnia wdowa pozna kulturalnego pana w stosownym wieku. Mam wykształcenie medyczne pomaturalne, bardzo dokucza mi samotność.

6888. Czytelnik z Podlasia

Kawaler, l. 44, bez zobowiązań, wykształcenie zawodowe, po wojsku. Mieszkam na stałe i pracuję w Szwecji. Chciałbym poznać pannę, z którą mógłbym założyć rodzinę.

6889. Piotr z Lubelskiego

Jestem kawalerem, l.52. Mieszkam i pracuję na wsi niedaleko Lublina. Cenię wartości chrześcijańskie, miłość, uczciwość i sumienność. Piszę wiersze. Jestem mężem zaufania. Proszę o kontakt z panną (najchętniej) z Lubelskiego.

2023-04-18 12:27

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Rozważania na niedzielę: Lekarz-ateista zobaczył niemożliwe

2026-02-06 08:19

[ TEMATY ]

rozważania

ks. Marek Studenski

Mat. prasowy

Opowiadam o Alexisie Carrelu: racjonaliście, który jedzie do Lourdes przekonany, że zobaczy zbiorową histerię… a wraca wstrząśnięty tym, czego był świadkiem. I zadaje Bogu jedno z najuczciwszych pytań, jakie można zadać: „Jeśli to Twoje działanie – pozwól mi dopisać lepszy rozdział do mojego życia.”

Później wejdziemy w Ewangelię (J 9), gdzie pada pytanie, które każdy z nas zna aż za dobrze: „Dlaczego ja? Kto zawinił?”
CZYTAJ DALEJ

Mec. Wąsowski: ks. Olszewskiemu nie daje się nawet szansy na obronę. Naród to widzi i osądzi

2026-02-05 10:56

[ TEMATY ]

Ks. Michał Olszewski

szansa na obronę

ustawka

ustawiony skład

sprawiedliwy wyrok

Księża Sercanie

- Absolutnie bijemy się o sprawiedliwy wyrok i obrona tutaj nie ustanie. Rzeczywiście, żeby mówić o sprawiedliwym wyroku w tej sprawie, to trzeba przede wszystkim mieć uczciwie wybrany, wylosowany sąd, a nie ustawiony skład orzekający - powiedział w Radio Wnet mec. Krzysztof Wąsowski, obrońca ks. Michała Olszewskiego.

Adwokat był pytany, czy w kontekście informacji przedstawionych przez sędziego Dariusza Łubowskiego, widzi zagrożenie dla transparentności rozpatrzenia sprawy ks. Olszewskiego.
CZYTAJ DALEJ

Leon XIV: kwitnie handel ludźmi, bo świat zapomniał, jak kochać

2026-02-06 14:58

[ TEMATY ]

handel ludźmi

Papież Leon XIV

PAP

Papież Leon XIV

Papież Leon XIV

Należy odnowić wizję każdej osoby, jako ukochanego dziecka Bożego, aby zapobiegać pladze handlu ludźmi, która dzisiaj obejmuje także tzw. cyberniewolnictwo - podkreślił Leon XIV w przesłaniu na 12. Światowy Dzień Modlitwy i Refleksji Poświęconej Walce z Handlem Ludźmi. Proceder ten Papież nazwał poważną zbrodnią przeciw ludzkości.

Drodzy Bracia i Siostry!
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję